[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Headline_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”dc_jqaccordion_widget”][/siteorigin_widget]

Godziny zwiedzania

Poniedziałek – piątek: 10:00 – 18:00

Galeria

Art Agenda Nova
ul. Batorego 2, Kraków

[smartslider3 slider=82]

Artysta

Forin

O wystawie

Performance: 12-15.11, teren galerii 10:00-17:00
Wernisaż wystawy: 16.11. 2013 (sobota), godz.: 18:00
Wystawa otwarta do: 06.12. 2013
koordynatorka: Iga Urbańska
We wtorek 12.11 w galerii Art Agenda Nova ul. Batorego 2 w Krakowie rozpocznie się nietypowa wystawa. Każdego dnia począwszy od 12.11 Forin zmierzy się ponownie z frontami albumów, do których projektował okładki. Każdy zainteresowany będzie mógł przyjść i wykonać je razem z nim, bądź po podglądać jak pracuje. Pracować będzie na terenie galerii od godziny 10 do 17, a cały proces zostanie zarejestrowany przez kamerę. Jeden dzień to jedna okładka w formie obrazu na płótnie 150 x 150 cm.
Jak mówi sam o wystawie: „ Moje ponowne spotkanie z tymi okładkami będzie dla mnie jak mantra. Zawsze rozmawiam z artystą o jego albumie, staram się znaleźć wspólny język. Zrozumieć go. To jak rozmowa osoby portretowanej z portrecistą. Okładki CD traktuję jak małą formę artystyczną. Zawsze chcę, żeby były odpowiedzią, bądź moim subiektywnym komentarzem do danej płyty, muzyki, tytułu.Są dialogiem pomiędzy mną, a patrzącym na nie. Staram się, żeby były cząstka danej płyty, jak każdy utwór zaprezentowany na niej.”

Podczas wernisażu będzie można zobaczyć skończone obrazy oraz materiały multimedialne dopełniające całość projektu.
O.s.t.r. „Jazz Dwa Trzy„, Pezet produkcja Sidney Polak „Radio Pezet„, Lovelot „Epilog„
To nie wszystko: podczas wernisażu będzie miał premierę czwarty obraz – ilustracja do płyty Sokół i Marysia Starosta „Czarna Biała Magia”
Tylko podczas niego oraz w czasie trwania wystawy będzie można usłyszeć singiel pt. „Wyblakłe Myśli” z nadchodzącego wyżej wymienionego albumu.

________________________________________

Forin – Grzegorz Piwnicki (urodzony w Warszawie) artysta grafik, mieszkający i pracujący w Warszawie. Eksperymentuje z różnymi mediami. Tworzy instalacje, projekty społeczne. Zajmuje się czynnie graffiti pod pseudonimem Forin od 1996 roku. Absolwent Wydziału Grafiki warszawskiej ASP (dyplom z wyróżnieniem rektorskim w pracowni prof. Lecha Majewskiego 2011).
www.facebook.com/FORINONE
Podczas wernisażu będzie można spróbować win Barefoot.
Partnerzy:
ASFALT RECORDS
KOKA BEATS
PROSTO
TABASKOSHOP.PL
BAREFOOT wine&bubbly