Zapraszamy do udziału w 25. edycji internetowej aukcji sztuki aktualnej

NEW ART ORDER

organizowanej przez Art Agenda Nova oraz portal Artinfo.pl

To już dwudziesta czwarta edycja aukcji New Art Order! zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem dostępnym na portalu Artinfo.pl:

https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/25-aukcja-new-art-order/internet

Wśród wystawionych na licytację dzieł znajdują się prace cenionych artystów: Łukasza Surowca (nominowanego w roku 2017 do Nagrody „Spojrzenia” Deutsche Banku oraz finalisty Paszportów Polityki w kategorii sztuki wizualne), Normana Leto (laureata Paszportów Polityki, reżysera filmu „Photon”) oraz Magdaleny Starskiej (stypendystki Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz programu Młoda Polska). Dostępne są również serigrafie Bohdana Butenko, Sławka ZBIOKA Czajkowskiego oraz anonimowej grupy The Krasnals. Wśród prac malarskich wyróżnia się obraz Michała Chudzickiego. Gratką dla kolekcjonerów będzie możliwość wylicytowania grafiki komputerowej Zdzisława Beksińskiego. 25. Aukcja New Art Order to również okazja, by zetknąć się z pracami artystów, którzy dopiero debiutują na rynku sztuki.

Informujemy, że poszukujemy chętnych do współtworzenia z nami New Art Order. Jesteśmy otwarci na współpracę z twórcami i kolekcjonerami. W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt na adres: newartorder@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!