Zapraszamy do udziału w 22. edycji internetowej aukcji sztuki aktualnej NEW ART ORDER organizowanej przez Art Agenda Nova oraz portal Artinfo.pl, której finał przewidzieliśmy na 19 marca 2019 roku.

To już dwudziesta druga edycja aukcji New Art Order! zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem dostępnym na portalu Artinfo.pl: http://www.artinfo.pl/pl/katalog-aukcji/katalog/aukcje-internetowe/22-aukcja-new-art-order/

Wśród wystawionych na licytację dzieł znajdują się prace cenionych artystów: Łukasza Surowca (nominowanego w roku 2017 do Nagrody „Spojrzenia” Deutsche Banku oraz finalisty Paszportów Polityki w kategorii sztuki wizualne), Normana Leto (laureata Paszportów Polityki, reżysera filmu „Photon”), Iwony Demko czy Mikołaja Rejsa. Dostępne są również serigrafie Bohdana Butenko oraz anonimowej grupy The Krasnals. Wśród prac malarskich wyróżnia się również praca Michała Chudzickiego. 22. Aukcja New Art Order to również okazja, by zetknąć się z pracami najmłodszych artystów, którzy debiutują na rynku sztuki.

Informujemy, że poszukujemy chętnych do współtworzenia z nami New Art Order. Jesteśmy otwarci na współpracę z twórcami i kolekcjonerami. W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt na adres: newartorder@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!