II edycja internetowej aukcji sztuki aktualnej PIĘKNO W SZTUCE

Zapraszamy do udziału w II edycji internetowej aukcji sztuki aktualnej

PIĘKNO W SZTUCE
16.11 – 30.11. 2021

organizowanej przez Art Agenda Nova we współpracy z portalem artinfo.pl

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą aukcyjną pod linkiem:

katalog

Wśród wystawionych na licytację prac, znajdują się dzieła uznanych w kraju i na świecie artystów, jak odręcznie sygnowana serigrafia Jerzego Dudy-Gracza z cyklu dedykowanemu Chopinowi, czy autorski rysunek Andrzeja Wajdy.
W naszej ofercie znajdą Państwo również prace wielu współczesnych, cenionych artystów m.in. Normana Leto (laureata Paszportów Polityki, reżysera filmu „Photon”), Łukasza Surowca (nominowanego w 2017 roku do Nagrody „Spojrzenia” Deutsche Banku oraz finalisty Paszportów Polityki w kategorii sztuki wizualne), oraz anonimowej grupy The Krasnals.
W katalogu dostępne są również prace artystów młodszej generacji, którzy jeszcze stawiają swoje pierwsze kroki na rynku sztuki, ale już wyróżniają się swoją twórczością i podejmowanymi w niej wątkami. Warto więc zwrócić uwagę na takie nazwiska jak Patrycja Piętka, czy Wojciech Trysła. Propozycja, która szczególnie przykuje uwagę będzie z pewnością praca Marcina Brodowskiego, w której minimalistyczna kompozycja na płótnie, oprawiona jest w ramę, wypalaną tradycyjną japońską techniką Shou Sugi Ban, ale również zrealizowana techniką własną, kompozycja reliefowa autorstwa Dobiesława Gały. 

Na finał aukcji zapraszamy we wtorek 30 listopada o godzinie 20:00.