Art Agenda Nova Galeria Sztuki Współczesnej / Contemporary Art Gallery
Galeria Sztuki Współczesnej / Contemporary Art Gallery

AUKCJA EDYCJA LIMITOWANA/LIMITED EDITION 29.08 – 11.09.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w internetowej aukcji sztuki:

EDYCJA LIMITOWANA/LIMITED EDITION
29.08 – 11.09.2022

organizowanej przez Art Agenda Nova oraz portal Artinfo.pl

To pierwsza odsłona aukcji dedykowanych pracom tworzonym w limitowanych edycjach, będących wspaniałą okazją do powiększenia kolekcji o wysokiej jakości wydruki i obiekty najważniejszych i najpopularniejszych polskich artystek i artystów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem dostępnym na portalu Artinfo.pl:
https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/edycja-limitowana-limited-edition/internet?fbclid=IwAR0XWV4GvyiPv3sdFvxTVr8b4ASldmHPt5_HP-uldPjlq6TM1YHseyxEImg

Wśród wystawionych na licytację dzieł znajdują się obiekty cenionych artystów: Łukasza Surowca (nominowanego w roku 2017 do Nagrody „Spojrzenia” Deutsche Banku oraz finalisty Paszportów Polityki w kategorii sztuki wizualne), serigrafie Bohdana Butenko, czy anonimowej grupy The Krasnals.
Na aukcji dostępne są również giclee Andrzeja Wajdy, digigraphie Jerzego Dudy-Gracza, Andrzeja Pągowskiego oraz Jerzego Nowosielskiego o tematyce sakralnej. W katalogu znajdziemy również digigraphie na podstawie ikonicznej pracy Dariusza Paczkowskiego „Lenin” oraz prawdziwą kolekcjonerska rzadkość: praca Majora Waldemara Fydrycha, lidera Pomarańczowej Alternatywy, o tytule „Krasnoludek z Madalińskiego”, stworzoną w autorskiej technice. Warto zwrócić też uwagę na pracę znanego performera i piosenkarza Krzysztofa Skiby oraz na litografię barwną wykonaną na podstawie pracy Pabla Picassa.
Katalog aukcji „Edycja limitowana/limited edition” to niemal 30 pozycji różnorodnych tematycznie i formalnie.

Na finał aukcji zapraszamy w niedzielę 11 września o godzinie 21:00.

[na zdjęciu wykorzystano pracę Pabla Picassa]