32. aukcja New Art Order ruszyła!

Zapraszamy do udziału w 32. edycji internetowej aukcji sztuki aktualnej

 

NEW ART ORDER

28.09-12.10.2021

organizowanej przez Art Agenda Nova oraz portal Artinfo.pl

To już trzydziesta druga edycja aukcji New Art Order! zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem dostępnym na portalu Artinfo.pl:

https://artinfo.pl/katalogi-aukcyjne/32-aukcja-new-art-order/internet

Wśród wystawionych na licytację dzieł znajdują się obiekty cenionych artystów: Łukasza Surowca (nominowanego w roku 2017 do Nagrody „Spojrzenia” Deutsche Banku oraz finalisty Paszportów Polityki w kategorii sztuki wizualne), Normana Leto (laureata Paszportów Polityki, reżysera filmu „Photon”). Dostępne są również serigrafie Bohdana Butenko, Sławka ZBIOKA Czajkowskiego oraz anonimowej grupy The Krasnals. Wśród prac malarskich wyróżnia się obraz Michała Chudzickiego, Patrycji Piętki, Marioli Świgulskiej, Violi Tycz, Honoraty Chajec i innych. 32. Aukcja New Art Order to również okazja, by zetknąć się z pracami artystów, którzy dopiero debiutują na rynku sztuki.

Na finał aukcji zapraszamy we wtorek 12 października o godzinie 21:00.

Informujemy, że poszukujemy chętnych do współtworzenia z nami New Art Order. Jesteśmy otwarci na współpracę z twórcami i kolekcjonerami. W przypadku dalszych pytań, prosimy o kontakt na adres: newartorder@gmail.com