New Art Order V

02.10 - 16.10.2014

Link do aukcji: www.artinfo.pl/NewArtOrder

1. ŻEBROWSKA Alicja

kadr z filmu wideo z instalacji Grzech Pierworodny - Domniemany Projekt Rzeczywistości Wirtualnej, 1993

wydruk pigmentowy, oprawiony, 40 x 30 cm, 2014

cena wywoławcza: 500 zł

2. LETO Norman,

Nielegalni imigranci 3, 2007

olej na desce, 32 x 57 cm

cena wywoławcza: 500 zł

3. ALTHAMER Paweł

Bez tytułu, 2003

rzeźba kameralna, biały materiał atłasowy, zszywany, wypełnienie: bawełna,

wys. 10 cm, ed. 10 sztuk

cena wywoławcza: 500 zł

4. KOWALSKI Tomasz

Bez tytułu (Porwana postać), 2006

olej na płótnie, 18 x 24 cm

cena wywoławcza: 500 zł

5. POLSKA Agnieszka

Bez tytułu (Kalendarz), 2008

kredki ołówkowe na papierze, 44 x 31 cm

drewniana oprawa

cena wywoławcza: 500 zł

Pełna lista prac dostępnych na aukcji >> tutaj

TOP